View all jobs

Voditelj upravljanja aplikacijama

Mostar, BiH
Jer u UniCreditu vi činite razliku!

Tražite li radno okruženje u kojem su važni vaša kreativnost i inovativnost? Gdje vaše ideje, snovi i ambicije nama znače?

UniCredit Bank nudi izazovno poslovno okruženje, prilike za posao i razvoj karijere na različitim lokacijama i poslovnim područjima, od financija do IT-a i sigurnosti, kako bismo vam ponudili priliku da zajedno s nama izgradite Banku budućnosti.

Kolektiv d.o.o. – Agencija MojPosao.ba je zadužena za proces selekcije za poziciju:

VODITELJ UPRAVLJANJA APLIKACIJAMA
Lokacija rada: Mostar ili Sarajevo

Opis posla:
  • Rukovođenje timom posvećenom identifikaciji, razvoju, primjeni i održavanju IT aplikacija i rješenja s ciljem podržavanja poslovnog rasta Banke
  • organizacija projektiranja i izrade programske podrške
  • sudjelovanje u pripremi i organizacija plana testiranja u suradnji s odgovarajućim poslovnim područjima Banke
  • osiguranje kontinuirane stabilnosti i visoke izvedbe implementiranih rješenja, kroz konstantan monitoring i pristup poslu usmjeren na unaprjeđenja
  • Osiguranje provedbe i usklađenosti sa svim sigurnosnim zahtjevima za primijenjena rješenja te adekvatna zaštita informacijskog sistema u suradnji sa odgovarajućim poslovnim područjima Banke
  • Osiguranje optimizacije troškova primijenjenih IT aplikacija u skladu sa ciljevima i smjernicama kompanije

Opći uvjeti:
  • Formalno obrazovanje informatičkog ili drugog srodnog područja
  • Najmanje 2 godine relevantnog radnog iskustva (poželjno u financijskoj ili IT kompaniji, na rukovoditeljskim pozicijama)
  • Poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
  • Poznavanje i upravljanje suvremenim IT sistemima i aplikacijama

  Što se očekuje od Vas:
  • Usmjerenost na rezultate i poslovanje u skladu sa strategijom i prioritetima kompanije
  • Izražene organizacijske i rukovoditeljske vještine: sposobnost vođenja većeg tima (20+ radnika), osigurava visoku razinu efikasnosti, kao i kvalitetu isporučenih rezultata te usmjerenost na rast i razvoj svih članova tima
  • Spremnost za donošenje odluka u kontekstu razumijevanja poslovnih zahtjeva, njihovog implementiranja i preuzimanje odgovornosti
  • Upravljanje prioritetima u dinamičnom i izazovnom okruženju
  • Spremnost na kontinuirano učenje i osobni razvoj

Nudimo Vam mogućnost da:
  • Postanete dio internacionalne grupacije, koja nudi mogućnost kontinuiranog rasta i razvoja
  • Priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
  • Rad u stabilnom, profesionalnom, strukturiranom radnom okruženju, koje nudi i fleksibilnost

Svi zainteresirani svoje prijave mogu poslati putem LINKA

More Openings

Back-End PHP Developer
Digital Media Manager
Front-End Web Developer
Referent I u odjelu nabave

Powered by